23.10.2023 р. - Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність під час написання курсових та бакалаврських робіт»

05.10.2023 – Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність в наукових дослідження»

23 жовтня 2023 року

Київський університет імені Бориса Грінчека

23 жовтня 2023 року рамках школи академічної доброчесності Київського університету імені Бориса грінченка на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти відбувся Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність під час написання курсових та бакалаврських робіт».

До заходу були залучені здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти усіх освітніх програм Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. та гаранти освітніх програм.

Семінар провела Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, яка актуалізувала знання учасників заходу щодо змісту поняття «академічна доброчесність»; окреслила основні види відповідальності за порушення правил академічної доброчесності; осередила увагу на нормативно-правовій базі, зокрема «Положенні про академічну доброчесність науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка»; узагальнила отримані студентами знання завдяки інтерактивному кросворду «Порушення АД».

Дякуємо учасникам за активну участь у семінарі!

Інтерактивний семінар