Вебінар «Доброчесність та академічна культура»

05 березня 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

05 березня 2024 року в рамках Школи академічної доброчесності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся вебінар «Доброчесність та академічна культура».

З вітальним словом до учасників вебінару звернулася Лариса Бондаренко, завідувач Науково-методичного центру досліджень, наукових проєктів та програм Університету Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на важливості подібних заходів для популяризації культури академічної доброчесності в освітньому просторі.

Спікером заходу була Ганна Ткаченко, експерт Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Пані Ганна наголосила, що представники молодого покоління є прогресивними лідерами та агентами змін, адже саме від студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених залежить репутація університетів на всеукраїнській та міжнародній арені та майбутнє країни в цілому.

Також під час заходу учасники розглянули основні поняття, пов’язані з доброчесністю та академічною культурою: «академічна свобода», «інституційна автономія», «рівний доступ», «соціальна відповідальність»; проаналізували принципи формування академічної доброчесності в університетах для забезпечення якісної навчальної й науково-дослідницької діяльності; обговорили основні види академічної недоброчесності в освітньому середовищі; ознайомилися з роботою навчальної платформи Study. NAZK, яка дозволяє вдосконалити та поглибити знання з окресленої проблематики.

Усі учасники заходу долучилися до обговорення питань щодо ключової ролі університетів у формуванні доброчесності та академічної культури.

«Хай все буде Dobro_чесно!»

Ціль 4. Якісна освіта Ціль 08. Гідна праця та економічне зростання Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

«Доброчесність та академічна культура»