DSC0536610-12 жовтня 2013 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

10-12 жовтня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна наукова конференція «Слово і речення: синтактика, семантика, прагматика».

У роботі конференції взяли участь провідні вчені-лінгвісти не лише з України, але також з Росії та Білорусі. Після привітальних слів Ректора Університету професора Огнев’юка В.О., директора Гуманітарного інституту професора Бондаревої О.Є. та проректора з наукової роботи професора Хоружої Л.Л. на пленарному засіданні заслухали доповіді докторів філологічних наук, професорів Харитончик З.А. (Мінський державний лінгвістичний університет, Білорусь) , Воркачова С.Г. (Кубанський державний технологічний університет, Росія), Бикової О.Л. (Російський державний гідрометеорологічний університет, Росія), Жаботинської С.А. (Черкаський національний університет, Україна), Шарандіна А.Л. (Тамбовський державний університет, Росія), Бєлєхової Л.І. (Херсонський державний університет, Україна), Левицького А.Е. (Київський національний університет імені Т.Шевченка, Україна), Воробйової О.П. (Київський національний лінгвістичний університет, Україна), Буніятової І.Р. (Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна), та інших.

Доценти, аспіранти та студенти різних вищих навчальних закладів також активно долучилися до наукової дискусії.