Круглий стіл «Молодь, мир та безпека»

Круглий стіл «Молодь, мир та безпека»24 квітня 2017 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

24 квітня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Молодь, мир та безпека» (резолюція №2250 Ради Безпеки ООН), співорганізатором якого стала громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світ».

Захід розпочався музичним вітанням – піснею «Червона калина» (музика Анатолія Кос-Анатольського, слова Івана Франка), яку виконали Віктор Тетеря, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений артист України, та Владислав Федоров, студент IV курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Партію фортепіано – Тетяна Каблова, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат мистецтвознавства.

Із вітальними словами до учасників круглого столу звернулися Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук, доцент, Таїсія Бєлофастова, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук, професор та Тетяна Коцеба, голова Правління громадської організації «Федерація жінок за мир в усьому світі».

Під час круглого столу з доповідями виступили: Людмила Порохняк-Гановська, голова Національної ради жінок України, доктор медичних наук, професор, яка розкрила значення резолюції №2250 Ради Безпеки ООН для молодіжного руху в Україні; Моріко Хорі, президент Федерації жінок за мир у всьому світі Японії, котра розказала про молодіжні організації в Японії; Руслан Куцик, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, аспірант кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, який розкрив основні тенденції молодіжної політики в Україні; Людмила Петрухан, аспірантка, викладач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, – розповіла про діяльність молодіжних організацій в Україні; Валентина Юркіна, студентка коледжу у Швейцарії, – розкрила значення молоді у розбудові демократії та громадянського суспільства. У роботі круглого столу також взяли участь Мінако Сугіта, міжнародний головний директор спільної асоціації Федерації жінок за мир у всьому світі префектури Сайтама, Оморі Нобуко, віце-директор Культурного центру «Сан» Японії, голова благодійного фонду «Тисяча журавликів», а також студенти, молоді науковці та викладачі Університету Грінченка.

Дякуємо всім учасникам заходу за активне обговорення та плідні дискусії. Одним із практичних результатів круглого столу стала ініціатива Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка щодо перекладу резолюції №2250 “Молодь, мир та безпека” Ради Безпеки ООН українською мовою.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Автор: Патук Т.М.

Круглий стіл «Молодь, мир та безпека»