Громадський бюджет міста Києва. Проєкт «Рік науки для Києва», 2018-2020

Громадський бюджет міста Києва. Проект №502 «Рік науки для Києва», 2018

Марш за науку

Дата проведення: 14 квітня 2018 року

Науково-просвітницькі заходи «Дні науки Весна 2018», приурочені до Всесвітнього Дня науки

Дата проведення: 12-13 травня 2018 року

Дата проведення: 28 вересня 2019 року

Дата проведення: 9-10 листопада 2019 року

Інформація щодо закупівлі через систему допорогових електронних закупівлель

Послуга з виготовлення брендованих футболок

Послуги з організації та проведення заходу «Медичні пікніки» – оренда обладнання для проведення заходу

Cувенірна продукція для Громадського проекту № 894 «Рік науки для Києва»

Банери для Громадського проекту № 894 «Рік науки для Києва»

Сувенірна продукція для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги відеозйомки для Громадськогопроекту №894 "Рік науки для Києва"

Поліграфічна продукція для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги фотозйомки для Громадськогопроекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги з харчування учасників заходу "Дні науки" в рамках громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Поліграфічна продукція для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги з організації та проведення заходу «Наукові пікніки» – оренда обладнання для проведення заходу

Банери для Громадського проекту № 894 «Рік науки для Києва»

Послуги, пов'язані з харчуванням учасників заходу "Наукові пікники" в рамках Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги з організації проведення фестивалю науки "Наукові пікніки" (оренда обладнання для проведення фестивалю) в межах Громадського проекту № 894 «Рік науки для Києва»

Поліграфічна продукція для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги фотозйомки для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Послуги відеозйомки для Громадського проекту №894 "Рік науки для Києва"

Громадський бюджет міста Києва. Проєкт №2100 «Рік науки для Києва», 2020

Конкурс наукових зображень

Дата проведення: грудень 2020 року

Проведені заходи

Лекція «Штучне запліднення, замороження ембріонів та репродуктивні технології». Доповідач: Ольга Малюта, молекулярний біолог, популяризаторка науки.

Лекція «Стовбурові клітини». Доповідач: Ольга Маслова, кандидат біологічних наук, співзасновниця ініціативи Nobilitet.

Лекція «Наш сон, про цикрадні ритми, частина 1». Доповідач: Ольга Маслова, кандидат біологічних наук, співзасновниця ініціативи Nobilitet.

Лекція «Наш сон, про цикрадні ритми, частина 2». Доповідач: Ольга Маслова, кандидат біологічних наук, співзасновниця ініціативи Nobilitet.

Лекція «Все що ви хотіли знати про птахів, частина 1». Доповідач: Наталія Атамась, орнітологиня, кандидат біологічних наук, науковий співробітник  Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України.

Лекція «Все що ви хотіли знати про птахів, частина 2». Доповідач: Наталія Атамась, орнітологиня, кандидат біологічних наук, науковий співробітник  Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України.

Лекція «Вся правда про мікроби». Доповідач: Олена Лівінська, кандидат біологічних наук, засновниця проекту «Мікроб і Я».

Лекція «Міфи про мозок». Доповідач: Олексій Болдирєв, нейрофізіолог, біофізик, молекулярний біолог, молодший науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України.

Лекція «Хто такі агрономи і чи просто керувати "трактором"». Доповідач: Катерина Шаванова, кандидат біологічних наук, керівник R&D проектів, "Кернел".

Лекція «Про гентику. Хто такі гени, навіщо вони нам». Доповідач: Ксенія Гулак, вчена-генетикиня, біологиня, Інститут фізіології імені О.О.  Богомольця НАН України.

Лекція «Навіщо вчити математику». Доповідач: Ірина Єгорченко, старший науковий співробітник Інституту математики НАНУ, кандидат фізико-математичних наук.