Відвідування Віденського університету та університету Корвіна (м. Будапешт)

Молодший науковий співробітник НДЛ освітології Юлія Грищук у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія» 17-22 січня 2016 р. (Братислава-Відень-Будапешт) відвідала Віденський університет (заснований у 1365 р.), один із найстаріших і найбільших у цілій Європі. Навчання в університеті передбачає понад 180 освітніх програм. Факультети: біологічний, географічний, історичний, католицький, математичний, протестантський, психологічний, соціологічний, обчислювальної техніки та інформатики, іноземних мов та перекладознавства, молекулярної біології, спортивних наук, філологічний, філософський, фізичний, хімічний, економічний, юридичний. Віденський університет є науково-дослідним центром, партнерами якого є понад 300 європейських університетів. Університет є членом Асоціації Європейських Університетів та співорганізатором міжнародної програми з обміну студентами ERASMUS / SOCRATES.

Під час виїзного засідання у Будапешті відвідала Університет Корвіна (оригінальна назва: Budapesti Corvinus Egyetem). Університет був відомий у 1953-90 рр. як Університет економічних наук Карла Маркса. Заклад пропонує навчання на факультетах: бізнес-адміністрування, економіки, соціальних наук, державного управління, сільськогосподарських наук, харчової промисловості, ландшафтної архітектури.