Розвиток дослідницької компетентності науково-педагогічних працівників університету

06 та 13 грудня 2016 року відбулися заняття за освітньою програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету (дослідницький модуль; достатній рівень). Керівник програми – Сисоєва Світлана Олександрівна, завідувач НДЛ освітології, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України. У підготовці та проведенні дослідницького модулю взяли участь провідний науковий співробітник НДЛ освітології, доктор педагогічних наук, доцент – Батечко Ніна Григорівна та старший науковий співробітник НДЛ освітології, доктор педагогічних наук, доцент – Козак Людмила Василівна.

Розвиток дослідницької компетентності науково-педагогічних працівників Університету (грудень, 2016)

Розвиток дослідницької компетентності науко...