29-30 березня 2018 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка старший науковий співробітник НДЛ освітології Бульвінська Оксана Іванівна пройшла підвищення кваліфікації за лідерським модулем.

Тренінгові занятті проходили протягом двох днів і були присвячені лідерству як соціально-психологічному явищу, як управлінській парадигмі та як особистісній психологічній властивості людини. Особлива увага була приділена філософії лідерства-служіння, яке є ключовим концептом місії нашого університету.

Цікавим і корисним було тренінгове заняття, яке спрямоване на розвиток активної лідерської позиції викладача шляхом розвитку навичок цілепокладання, з використанням технології аналізу ресурсів для досягнення цілей, подолання психологічних бар’єрів на шляху досягнення цілей.