Підсумки загальноуніверситетського конкурсу «Логотип Київського університету імені Бориса Грінченка»

04 квітня 2012 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка підведено підсумки загальноуніверситетського конкурсу «Логотип Київського університету імені Бориса Грінченка», головна мета якого - залучення широкого кола студентської молоді до створення іміджевого неформального логотипу та салогану, основаних на історико-культурних традиціях Університету; втілення найсміливіших творчих задумів грінченківців.
Конкурсні роботи оцінювало журі у складі: Голови журі – Афанасьєва Юрія Львовича, доктора філософських наук, професора, академіка АН ВО України, Відмінника освіти України, завідувача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв; членів журі: Крижанівського Олександра Анатолійовича – кандидата архітектури, доцента кафедри дизайну Інституту мистецтв; Коновалової Ольги Володимирівни – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв; Видайчук Тетяни Леонідівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови та методики навчання Гуманітарного інституту; представники студентського парламенту.
На розгляд журі грінченківці представили 29 творчих доробків, в яких запропонували цікаві ідеї логотипу та слогану Університету:

ГУМАНІТАРНИЙ ІНСТИТУТ

• «Крокуючи до вершини знань» (Васюк Андрій);
  • «Пізнаймо світ разом» (Григорук Анастасія);
  • «Освічена молодь – еліта нації» (Сидоренко Світлана);

ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ

• «Шукай! Відкривай! Досягай!» (Козлітін Денис);
  • «Освіта – книга нашого буття» (Славецька Ольга);
  • «На крилах мудрості злітай!» (Стремедловська Ольга);

ІНСТИТУТ ЛІДЕРСТВА ТА СОЦІАЛЬНИХ НАУК

• «Те, що ми знаємо – обмежене, а те, чого ми не знаємо - нескінченне» (Сабліна Мілана);
  • «В мудрості предків – наша сила» (Баранова Наталія, методист);
  • «Тільки вдосконалюючи інших, ми вдосконалюєм себе!» (Горбатовський Дмитро);

ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ

• «Ми – родина!» (Бабко Євгеній);
  • «Вчитися. Розвиватися. Досягати висот» (Люблинська Ангеліна);
  • «Університет – наш дім. Дружньо ми живемо в нім» (Беляк Станіслав);
  • «Знайди себе!» (Нікода Катерина);
  • «Одна країна. 0и» (Меляницький Іліан).

За рішенням журі, визначено найкращі творчі проекти:
І місце«Університет імені Бориса Грінченка – ростить таланти» (Квасниця Анастасія, студентка Інституту мистецтв).
ІІ місце«Знання є сила. Сила є знання» (Мельник Богдан, студент Університетського коледжу).
ІІІ місце«Цілеспрямоване навчання - запорука успіху» (Даніш Наталія, студентка Інституту мистецтв);
«За творчу наповненість, змістовне відображення цілей та задач Конкурсу» журі відзначило роботи:
«Вчитися. Розвиватися. Досягати висот» (Люблинська Ангеліна, студентка Інституту психології та соціальної педагогіки);
«Те, що ми знаємо – обмежене, а що не знаємо – безкінечне» (Кот Денис, викладач Університетського коледжу).
Авторські права учасників Конкурсу – захищені.
Проведення конкурсу «Логотип Київського університету імені Бориса Грінченка» стало загальноуніверситетською подією, що яскраво продемонструвала оригінальність мислення та творчий потенціал грінченківців, прагнення самореалізації, плекання традицій Університету студентською молоддю.

Щиро вітаємо переможців!
Бажаємо творчих злетів, натхнення, здійснення мрій!

Творчі проекти, подані на Конкурс
Поважне журі обирає переможців