06 травня 2012 року виповнюється 102-річниця від дня смерті Бориса Дмитровича Грінченка – видатного українського педагога, письменника, філолога, просвітителя української нації, чиє ім'я з 1993 року носить наш Університет.
За доброю традицією грінченківської родини, засвідчити свою повагу та вдячність Борису Дмитровичу, до його пам’ятника, одягнені у вишиванки, національні костюмах прийшли ректор Віктор Олександрович Огнев’юк, представники студентства, професорсько-викладацького складу, університетських підрозділів. Грінченківці низько вклонилися незгасаючій пам’яті полум'яного сина України.
Церемонія продовжилася на Байковому кладовищі. Під тихий шепіт весняної природи та мерехтіння запалених свічок, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Б.Д. Грінченка, громадського діяча, ім'я якого посідає чільне місце серед величних постатей просвітителів та духовних провідників української нації.

План заходів