І Київський фестиваль до Дня гумору «Київ – столиця здорового гумору»

001

1 квітня 2012 року в центрі Києва за підтримки Київської міської державної адміністрації та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту відбувся І Київський фестиваль до Дня гумору «Київ – столиця здорового гумору».
Протягом всього свята проходили різноманітні масові розіграші, в яких були задіяні майже всі присутні гості святкової програми. Зазначений захід висвітлювався у засобах масової інформації, тому достойна участь нашого Університету – це ще одна можливість підняти його рейтинг і шанс заявити про переваги навчання в рідному вузі напередодні вступної кампанії 2012 року. Творча грінченківська студентська команда, яка працювала на Фестивалі, обрала багато варіантів представлення Університету, це і: - видовищна діяльність представників Університету із використанням символіки та презентаційних матеріалів, гумористичний флеш-моб (гумористична активність із перехожими, міні-конкурси, розіграші), ярмарка розваг – боді-арт, майстер-клас від магістра декоративно-прикладного мистецтва – Рябчук Анастасії Вікторівни, концертна програма від вокального гурту «Ad Libitum», художній керівник Маслянка Юрій Орестович.
Клоуни, міми, концертна програма, естрадні номери, майстер-класи для дітей, молоді та дорослих, шаржі, криві дзеркала, гумористичні спортивні змагання, безліч несподіваних розіграшів та сюрпризів – це не повний перелік того, чим жив Хрещатик цього дня. На великій та малій сценах, розташованих біля КМДА та метро Хрещатик, на організованих гумористичних студентських містечках: спортивних, творчих, дитячих, відвідувачі свята мали можливість насолодитися прекрасною концертною програмою та отриманням сувенірів, сюрпризів.
Всіх, кого у цей день не налякала примхлива весняна погода – всі отримали у подарунок гарний настрій та прекрасний відпочинок.

Веселий настрій
Ми - найкращі!