IMG_7457

Ідея Університету - багатопрофільний університет європейського рівня, що відповідає потребам розвитку столичного регіону та системи освіти м. Києва, бере участь у формуванні перспективних напрямів розвитку столиці та продукує суспільно значущі цінності.

Місія Університету – сприяння розвиткові столичного регіону на засадах демократії, ринкової економіки та соціального партнерства шляхом під­готовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації високопрофесійних і конкурен­тоспроможних фахівців, реалізації наукових досліджень фундаментального і прикладного характеру.

Пріоритети (стратегічні цілі) розвитку Університету:

• запровадження нових перспективних напрямів підготовки;
  • підвищення якості освітніх послуг та забезпечення їх відповідності національним, європейським і міжнародним фаховим стандартам та вимогам Болонського процесу;
  • модернізація курикулуму (навчальних планів, змісту навчання);
  • запровадження в Університеті інноваційних підходів, форм, методів і засобів навчання;
  • посилення науково-експертного супроводу розвитку м. Києва;
  • забезпечення ефективної взаємодії та співпраці із замовниками і клієнтами послуг;
  • активізація діяльності в міжнародному та європейському освітньому просторі.

Принципи розвитку Університету:

• партнерство;
  • відповідність суспільним потребам;
  • сталість;
  • ефективність, результативність і економічність діяльності;
  • інноваційність та орієнтація на провідний досвід;
  • відповідність міжнародним, європейським та вітчизняним фаховим стандартам якості.

Основними механізмами розвитку Університету є:

• розвиток автономії;
  • розвиток персоналу та корпоративної культури;
  • удосконалення соціального забезпечення співробітників;
  • запровадження сучасних інструментів менеджменту та організаційного розвитку;
  • оптимізація структури та розвиток матеріально-технічної бази;
  • створення єдиного електронного інформаційно-комунікаційного середовища;
  • реалізація міжнародних освітніх проектів та участь у міжнародних освітніх програмах.