З нагоди відзначення Дня працівників освіти співробітники Університету нагороджені:
Подякою Міністерства освіти і науки України:
- КАРЛІНСЬКА Яніна Валеріївна, заступник директора з навчальної роботи Фахового коледжу «Універсум»;
- ПАВЛЮК Роман Олександрович, заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Інституту людини;
- САВЧЕНКО Валентин Михайлович, завідувач кафедри фізичної терапії та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту;
- ТАРАННИК Алла Олександрівна, заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Інституту мистецтв.
Подякою Київського міського голови:
- ЛИНЬОВ Костянтин Олександрович, завідувача кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти.
Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти»:
- БУЛЬБА Таісія Семенівна, завідувач науково-методичного центру акредитації та ліцензування.
Грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державної адміністрації):
- КАЛАШНИК Оксана Сергіївна, викладач циклової комісії іноземних мов Фахового коледжу «Універсум»;
- НАШИНЕЦЬ-НАУМОВА Анфіса Юріївна, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Факультету права та міжнародних відносин.
Подякою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
- БОНДАРЕНКО Геннадій Леонідович, завідувач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту;
- ДІДУР Олександра Олександрівна, заступник завідувача НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників Інституту післядипломної освіти;
- НАЙДЕНОВА Поліна Олександрівна, начальник відділу кадрів;
- НОС Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Фахового коледжу «Універсум»;
- ПАЛАМАР Світлана Павлівна, доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту;
- ПИЛИПЧЕНКО Наталія Миколаївна, провідний фахівець відділу документації та діловодства;
- ШЛЯХТЕНКО Олександр Юрійович, старший викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології.
Грамотою Київського університету імені Бориса Грінченка:
- АНТИПІН Євген Борисович, старший викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, за професіоналізм у підготовці фахівців для закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Києва та України, вагомий внесок в організацію та проведення профорієнтаційної роботи;
- ВАСИЛЕНКО Світлана Василівна, заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, за вагомий внесок у підвищення рівня цифрової компетентності професорсько-викладацького складу;
- ВИГОВСЬКА Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, за сумлінну працю, розвиток міжнародних партнерських зв’язків, вагомий внесок у проєктну роботу Університету;
- ВОРОНЮК Галина Анатоліївна, керівник навчального відділу Інституту людини, за багаторічне сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм у роботі зі студентами;
- ГАЦКО Олена Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків;
- ДАНИЛЕНКО Тетяна Анатоліївна, керівник навчального відділу Інституту мистецтв, за високий професіоналізм в організації освітнього процесу, сумлінну працю;
- ЄВСТРАТЄНКОВА Ангеліна Валентинівна, провідний фахівець (інженер з проектно-кошторисної роботи) ремонтно-будівельного відділу, за добросовісну, успішну та якісну працю;
- ЗАРКУА Мирослава Олександрівна, методист навчального відділу Інституту філології, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- КЛИМЕНКО Нінель Павлівна, доцент кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти, за багаторічну сумлінну працю, наукові досягнення і активну громадську діяльність;
- КОЛОСКОВА Надія Олексіївна, викладач циклової комісії фізичного виховання Фахового коледжу «Універсум», за значний внесок у розвиток здоров'я та зміцнення фізичної підготовки молодого покоління;
- МАЛЬЦЕВА Людмила Володимирівна, викладач циклової комісії природничих дисциплін Фахового коледжу «Універсум», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у підготовці фахівців для м. Києва;
- НАЙДЬОНИШЕВА Леся Василівна, керівник навчального відділу Педагогічного інституту, за високий професіоналізм в організації освітнього процесу, популяризацію засад корпоративної культури грінченківської спільноти;
- ПЕТРИК Лада Вікторівна, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту, за багаторічне сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм;
- РОСТОВЦЕВА Тамара Василівна, завідувач відділу інформаційних технологій бібліотеки, за вагомий внесок у розвиток електронних ресурсів бібліотеки Університету, високу професійну майстерність;
- СЕНЗЕРЛІХТ Марія Володимирівна, методист навчально-методичного відділу Фахового коледжу «Універсум», за високий професіоналізм, багаторічне сумлінне виконання посадових обов’язків;
- СКЛАДАН Андрій Анатолійович, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Фахового коледжу «Універсум», за сумлінне виконання посадових обов’язків, реалізацію творчих проєктів зі студентами;
- СМІРНОВА Валерія Андріївна, методист центру вебометрії та інформаційних систем НДЛ інформатизації освіти, за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток веб-простору Університету;
- ТАРАН Оксана Петрівна, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини, за значний внесок в організацію практико-орієнтованого навчання студентів;
- ТАРАСЮК Алла Юріївна, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Фахового коледжу «Універсум», за просування іміджу закладу освіти, зразкову роботу під час вступної кампанії;
- ТЮТЮННИК Анастасія Володимирівна, методист центру розвитку цифрової компетентності НДЛ інформатизації освіти, за активну участь у модернізації системи електронного навчання Університету;
- ЦВЄТКОВ Олександр Глєбович, професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, за сумлінне виконання посадових обов’язків, активність у здійсненні навчально-методичної роботи.
Подякою Київського університету імені Бориса Грінченка:
- АЛЕКСЕЄНКО Костянтин Юрійович, вихователь гуртожитку, відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків, якісні результати адаптації студентів до соціального середовища університету;
- АСТАПЕНЯ Володимир Михайлович, доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Факультету інформаційних технологій та управління, за високу наполегливість та професійну активність при підготовці кадрів для забезпечення потреб державних і комерційних установ України у сфері інформаційної та кібернетичної безпеки;
- БІЛИК Катерина Миколаївна, викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, за високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність;
- БОКЛАН Марія Григорівна, методист навчального відділу Інституту журналістики, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- ВАВІЛОВА Альона Сергіївна, старший викладач кафедри практичної психології Інституту людини, за творчий підхід, високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність;
- ГАВРИЛОВА Наталія Григорівна, старший викладач кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, формування, збереження та зміцнення здоров’я студентської молоді;
- ГАЛЬЧУК Оксана Василівна, професор кафедри світової літератури Інституту філології, за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток освіти і науки;
- ГАНДЗЮК Віталій Олександрович, завідувач кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку майбутніх журналістів;
- ГОЛОСКО Світлана Михайлівна, помічник ректора, за високий професіоналізм, ініціативність, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- ГУНЬКА Анна Миколаївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв, за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності;
- ДРАЧ Альона Павлівна, помічник директора з ІКТ Інституту журналістики, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- ІВАСЕНКО Дар'я Ігорівна, методист НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, за зразкове виконання посадових обов’язків, ініціативність та творчий підхід до вирішення поставлених завдань;
- КАЛЮЖНА Ірина Петрівна, старший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, за особистий внесок у розвиток наукових інновацій, організацію та реалізацію додаткових освітніх послуг;
- КОРОСТЕЛЬОВА Марія Дмитрівна, доцент кафедри хореографії Інституту мистецтв, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- ЛАХНО Наталія Валентинівна, доцент кафедри української мови Інституту філології, за організацію навчальної, виховної та науково-методичної роботи;
- ЛИТВИНОВА Анастасія Володимирівна, завідувач відділу бібліотеки, за активний розвиток напрямку наукометрії в бібліотеці Університету, проведення тренінгів з академічної доброчесності;
- ЛІГУС Ольга Марківна, доцент кафедри музикознавства і музичної освіти Інституту мистецтв, за високий професіоналізм та вагомий внесок в організаційну та наукову роботу студентів;
- ЛІСОВСЬКА Мирослава Миколаївна, старший викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, за сумлінне виконання посадових обов’язків, активність у здійсненні навчально-методичної та організаційної роботи;
- ЛУГОВЕНКО Тетяна Георгіївна, доцент кафедри хореографії Інституту мистецтв, за плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм;
- МИХАЛЮК Алла Михайлівна, старший викладач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту, за професіоналізм, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, активну участь у реалізації освітньої стратегії Університету;
- ПОГРЕБНЯК Інга Василівна, доцент кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- РАК Людмила Миколаївна, методист НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників Інституту післядипломної освіти, за високі професійні досягнення особистий внесок у підготовку науково-методичних заходів;
- РЕДЬКА Інна Анатоліївна, доцент кафедри германської філології Інституту філології, за професійну діяльність, наукову підготовку студентської молоді;
- РУМЯНЦЕВА Світлана Віталіївна, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, за високий професіоналізм та творчу ініціативу в організації концертної діяльності студентів;
- САВИЧ Жанна Володимирівна, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, за особистий внесок у реалізацію системи адаптації новопризначених співробітників;
- САЛАТА Каріна Олександрівна, методист навчального відділу Інституту людини, за багаторічне сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм у роботі зі студентами;
- САПІГА Світлана Володимирівна, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, за високу професійну майстерність, вдосконалення підходів до практико-орієнтованого навчання майбутніх соціальних працівників та розвиток волонтерських ініціатив;
- СІНЬКО Андрій Сергійович, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою науково-методичного центру інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності, за популяризацію бренду Університету;
- СУЛІЦЬКИЙ Вадим Володимирович, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, за високу професійну майстерність, оперативність та сумлінність у виконані професійних обов’язків, плідну науково-педагогічну діяльність;
- ТАРАДАЙКО Ірина Василівна, фахівець відділу кадрів ІІ категорії, за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків;
- ТЕРЛЕЦЬКА Тетяна Сергіївна, молодший науковий співробітник центру технологій дистанційного навчання НДЛ інформатизації освіти, за методичний супровід та організацію запису відеолекцій в студіях дистанційного навчання;
- ТРЕЙТЯК Аліна Олександрівна, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної освіти, за сумлінну працю, впровадження інноваційних технологій в освітній процес курсів підвищення кваліфікації;
- ЦИМБАЛ Сергій Вікторович, старший викладач, кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, за плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм у фаховій підготовці студентів
- ЧЕПУРНОВА Яна Олександрівна, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, за популяризацію Університету серед абітурієнтів;
- ШЕВЧЕНКО Світлана Миколаївна, доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Факультету інформаційних технологій та управління, за професійну активність при підготовці кадрів для забезпечення потреб державних і комерційних установ України у сфері інформаційної та кібернетичної безпеки;
- ШКАРБАН Інна Володимирівна, доцент кафедри іноземних мов Факультету права та міжнародних відносин, за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну участь у здійсненні науково- методичної роботи;
- ШКОЛЬНА Віта Миколаївна, методист Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, зразкове виконання службових обов’язків;
- ШТЕПА Олена Валентинівна, доцент кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління, за перемогу у конкурсі проєктів Еразмус+ КА203 «Стратегічне партнерство»;
- ЮЖДА Григорій Григорович, завідувач навчальної лабораторії радіомовлення кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики, за високий професіоналізм, плідну педагогічну діяльність, вагомий внесок у впровадження Нової освітньої стратегії;
- ЯСКЕВИЧ Владислав Олександрович, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління, за професіоналізм та високу науково-педагогічну майстерність.