Конкурс на посаду директора Фахового коледжу «Універсум»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ «УНІВЕРСУМ»

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою. Кандидат на посаду директора Фахового коледжу повинен мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менше як п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Претенденти для участі у конкурсі подають такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора Університету, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною четвертою статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту». Також в заяві, претендент зазначає, що він не є членом Наглядової ради Коледжу або Наглядової ради Університету;

2) особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 × 4 сантиметри;

3) автобіографію та резюме;

4) копії документів про вищу освіту;

5) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465;

6) довідку про наявність або відсутність судимості;

7) витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

8) копію паспорта громадянина України, засвідчену претендентом;

9) копію трудової книжки та/або інші документи, які підтверджують стаж роботи;

10) письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

11) копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

12) проєкт стратегії розвитку Коледжу;

13) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Претендент може подати інші документи, які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта громадянина України), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, представником Наглядової ради Коледжу або нотаріально.

Строк подання заяв – з дати розміщення цього оголошення на офіційному вебсайті до 04 грудня 2021 року.

Дата проведення рейтингового голосування – 22 грудня 2021 року.

Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, кім. 103.

Довідки за телефонами: (044) 272 19 32, 272 18 46.

Положення про конкурсний відбір на посаду директора Фахового коледжу «Універсум»  Київського університету імені Бориса Грінченка

Наказ від 01.10.2021 № 659 "Про оголошення конкурсу на посаду директора Фахового коледжу «Універсум»"