Платформа віртуальних лабораторій “Labster” доступна для грінченківців!

За сприяння МОН України до 22 листопада 2024 року продовжено безкоштовний доступ до провідної платформи віртуальних лабораторій та інтерактивної науки “Labster”.

Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

• анатомія та фізіологія;
  • біохімія;
  • біологія;
  • біотехнологія;
  • хімія;
  • наука про землю;
  • мікробіологія;
  • фізика та інші.

Платформа містить близько 300 різних симуляцій з інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій, тривалістю від 10 до 50 хв, які дозволять студентам опанувати різноманітні теми, проводячи віртуальні дослідження.  Під час проходження симуляції студенти виконують завдання, проходять тестування, ознайомлюються з теорією. Викладач може переглядати дашборди з аналітикою та статистикою щодо результатів навчання, в яких відображається інформація щодо прогресу та оцінки кожного студента, а також адаптовувати тестові завдання під потреби студентів. Платформа має прості налаштування та  інтуїтивний, адаптивний дизайн, тож студенти зможуть проходити симуляції на ПК, планшеті чи мобільному телефоні. Також Labster пропонує анімовані відео, що допомагають ознайомитись з різними процесами та явищами.

Для отримання доступу до платформи заповніть реєстраційну форму.