Запрошуємо до співпраці задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення"

 

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників "Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення".

Саме Ви можете долучитися до унікального проєкту й втілити свій талант до перекладання та поезії в електронній збірці, видання якої планується вже цього навчального року. Кожен може обрати вподобану поезію на свій смак, в межах часового проміжку "Культурна революція - сьогодення". Також Ви можете долучитися до проєкту в якості аналітика й надати перекладацький коментар чи літературознавчу довідку до обраного вірша.

За інформацією звертатися до Попової Марії Дмитрівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Федюк Владислави Юріївни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення