День Соборності України!

«У єдності сила». День Соборності в Університеті

22 січня 2021 року наша Держава відзначила особливу дату для кожного українця. У цей день увага була прикута до подій, пов’язаних із історією формування нової Держави – народолюбної, незалежної та вільної. Наповнення заходів, які проходили цього року в Університеті під гаслом
«У єдності сила», було спрямоване на привернення уваги університетської громади до глибокого процесу Державотворення. Важливість спільних дій полягають в інтересах єдності та її зміцнення, а День Соборності у своїй основі передбачає пам’ять про минуле та конструктивну взаємодію у розбудові щасливої України сьогодні.

22 січня 2021 року Інститут філології відзначив День Соборності України кураторською онлайн-годиною «Єдина країна – єдиний народ!», відбулась онлайн-подорож до архівних матеріалів, присвячених Дню Соборності України, був запланований перегляд документального фільму «Злука. День соборності України», відбувся онлайн-екскурс до документальної виставки Центрального державного архіву зарубіжної україніки «День Соборності України».

Факультетом інформаційних технологій та управління було розміщено матеріали про відзначення Дня Соборності України на сторінці ФІТУ та офіційній сторінці Факультету у Facebook.

На Історико-філософському факультеті був підготовлений виступ доцента кафедри історії України Олександра Боня на ютуб-каналі  Київського відділення МАН з лекцією «День Соборності України», студенти, члени Наукового товариства Історико-філософського факультету взяли участь у роботі Всеукраїнського студентського круглого столу «Соборність України: студентський погляд на історичні та актуальні проблеми», який був присвячений проголошенню Акту Злуки УНР і ЗУНР та організованим Студентським парламентом КНУ ім. Т. Г. Шевченка, а також була розміщена історична інформація на Facebook-сторінці Факультету.

Інститутом людини було розміщено інформаційні матеріали до Дня Соборності на сторінці Інституту та Facebook, а також розміщення посилань на корпоративні пошти студентів на документальний фільм «Акт злуки : відтворення історичної правди» та документальну виставку Центрального державного архіву зарубіжної україніки «До дня Соборності України».

Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту відзначив цей день блискавичним запуском флешмобу «Україна єдина з історіями про Україну» та розміщенням інформації у соцмережах.

Інститут мистецтв розмістив вітальну листівку із Днем Соборності на сторінці Facebook.

Педагогічний інститут зробив екскурс у минуле у вигляді фотографій, де Університет брав активну участь у патріотичній акції «Живий ланцюг Соборності».

Інститутом журналістики розміщена інформація про День Соборності України у офіційних соцмережах Інституту.

Факультет права та міжнародних відносин розмістив відео-привітання з Днем Соборності студентів свого Факультету, які мешкають у різних куточках України і символічно об’єднали Схід і Захід нашої держави та взяли участь у І віртуальному ланцюзі єдності між Києвом і Сімферополем.

Фаховий коледж «Універсум» провів інформаційні бесіди з нагоди Дня Соборності України – «Тільки разом збережемо Незалежність», приготував інформаційні хвилинки «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна!», інформаційні бесіди та перегляд тематичної кінострічки з нагоди Дня Соборності України, розмістив на Facebook-сторінці коледжу фото та відеоматеріалів «22 січня День Соборності України. В єдності сила.» від Українського інституту національної пам’яті, розмістив на Facebook-сторінці коледжу інформаційний плакат з нагоди Дня Соборності України.

Усі ці заходи сприяли широкому залученню університетської громади до спільних дій у належному інформаційному анонсуванні про визначний день в історії України.

День Соборності України в Університеті