Світлий Великдень

Великий день! Великий день!
Ясний Великдень на землі!
Наче радости й пісень
Приніс нам янгол на крилі...

Христове Воскресіння - найбільше християнське свято. Свято, коли українціревно слідують традиціям і вірять у диво, коли звідусіль чуєш радісне «Христос воскрес» і у відповідь - лунке «Воістину воскрес». Свято, коли приходить найчіткіше усвідомлення того, що ти на цій землі - людина, подоба Божа, і що твоє життя - таки вічне, бо це щойно довів Христос, відкривши земній людині ворота до небес.

Дотримуються традицій Світлого Воскресіння і співробітники та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. В Інституті людини був проведений майстер-клас «Великодній кошик». Всі охочі вчилися створювати великоднього кролика, писанки.

На Факультеті права та міжнародних відносин провели відео марафон великодніх привітань, під час якого студенти та викладачі з зрізних куточків України презентували свої родинні Великодні традиції.

Фахівці Інституту журналістики на сторінках суспільно-політичного видання «Грінченко-інформ», на платформі онлайн-проєкту «СловОпис», на соціальних сторінках Факультету в мережі Фейсбук та Інстаграм розмістили публікації: "Паска мого дитинства" "З "розумним кошиком - у Великдень», "Вітаймо правильно",   "Що треба знати про дряпанки", "Писанка", "Великодні традиції в Україні".

Вітальні листівки, інформаційні матеріали про Великдень на сторінці Музею українського побуту на  Фейсбук– так у Педагогічному інституті зустріли свято.

У Фаховому коледжі «Універсум» до Великодня провели майстер-клас виготовлення мальованок від викладача образотворчого мистецтва і дизайну ЦК Ольги Дєточки, організували мистецьку зустріч «Великодні свята в Україні», виготовили великодні листівки.

Першокурсники ОП «Дизайн» Інституту мистецтв стали учасниками віртуального проєкту з написання каліграфічних композицій до Великодня. А ще можна було придбати роботи студентів інституту під час благодійного Великоднього аукціону-ярмарку.