Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка – активні учасники оздоровчого проєкту «Руханка 3.0»

Сонячного суботнього ранку 12 червня 2021 року на НСК «Олімпійський» зібрались шанувальники здорового способу життя, щоб взяти участь у наймасштабнішій зарядці в Україні під керівництвом професійних тренерів і фахівців Інституту вертебрології та реабілітації «Руханка 3.0».

Мета проєкту – залучити молодь до активного способу життя та спорту цікавим способом. «Оскільки захворювання хребта і суглобів «молодшають» з кожним роком, важливо навчити кожного дбати про своє здоров’я. Малорухливий спосіб життя є причиною багатьох проблем», – констатують організатори.

Студенти Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту, Інституту філології, Факультету права і міжнародних відносин, Фахового коледжу "Універсум" Київського університету імені Бориса Грінченка стали активними учасниками заходу, долучившись і до оздоровчої зарядки, і до майстер-класів з йоги та стретчингу, і допомагаючи організаторам як волонтери.