Посвята у студенти

Серпень приніс з собою незабутнє свято, яке вчорашні абітурієнти вперше відзначають у стінах Київського університету імені Бориса Грінченка, –церемонію посвяти першокурсників у студенти. Урочистості пройшли у всіх навчальних підрозділах. Радісна хвилююча атмосфера, першокурсники, які відчувають себе переможцями, адже вступна кампанія позаду і ти – студент омріяного вишу, батьки, які не можуть стримати почуття гордості за своїх дітей,– це було спільним у святкуванні.

Студентів нового набору вітали ректор Університету Грінченка Віктор Огнев’юк, проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Костянтин Бацак, проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Жильцов, проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи Олександр Турунцев, директори інститутів та декани факультетів. Звертаючись до присутніх, Віктор Олександрович наголосив, зокрема, на тому, що, вступивши до вишу, молода людина отримала можливість не тільки оволодіти секретами майбутньої професії, це ще й значний поступ у її особистісному, культурному розвитку.

Під час урочистостей першокурсникам вручили символічні студентські квитки, вони мали можливість насолодитися виступами і артистів-аматорів, і студентів Інституту мистецтв, і випускників.

Вітаємо першокурсників з початком прекрасного студентського життя!