Лекторій проєкту «Домінанти студентського життя: освіта та самоврядування»

23-24 жовтня 2021 року в залі Вченої ради корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) для представників студентського самоврядування Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках проекту «Домінанти студентського життя: освіта та самоврядування» відбувся організований ГО «Українська Асоціація Студентів» та Студентським парламентом нашого вишулекторій.

Захід відкрив проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Костянтин Бацак, який наголосив на актуальності запропонованих увазі учасників тем та побажав успіху.

Першого дня роботи присутні у залі мали можливість прослухати лекції:

• голови правління ГО «Українська Асоціація Студентів», члена галузевої експертноїради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Костянтина Агафонова «Як приборкати якість вищої освіти»;
  • першої віцепрезидентки ГО «Українська Асоціація Студентів» Тамари Федик «Акредитація освітніх програм – погляд здобувача»;
  • координаторки проєкту ERASMUS + в Україні Світлани Шитікової «Мобільність – це тільки для викладачів чи також для студентів?»;
  • експершого віцепрезидента ГО «Українська Асоціація Студентів» Костянтина Ковалішина «Академічна доброчесність, або  як писати курсові з 0% плагіату?».

Всі виступи супроводжувалися інформативними слайдами, прикладами з власного досвіду лекторів.

Другий день лекторію за тематикою запропонованих лекцій став не менш цікавим. Так, керівник Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький у лекції «Академічні цінності» дав детальний аналіз цим поняттям. Секретами досконалого ведення документації органами студентського самоврядування поділивсяз присутніми Дмитро Кіт, керівник Секретаріату ГО «Українська Асоціація Студентів». «Фінансування ОСС: як отримати кошти на студентські проєкти» – тема виступу  першої віцепрезидентки ГО «Українська Асоціація Студентів» Тамари Федик.

Лекторій викликав живий інтерес учасників заходу. Про це свідчить шквал запитань, яким супроводжувався кожен виступ.