ІІІ Інтерактивний онлайновий квест «Мовний марафон»

8 листопада 2021 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка у рамках Тижня української писемності та мови відбувся ІІІ Інтерактивний онлайновий квест «Мовний марафон», у якому взяли участь 25 команд з 10 структурних підрозділів.

Фаховому журі було непросто визначитися з переможцями, адже всі команди-учасники продемонстрували  і креативність, і художній смак, і літературну ерудованість, і лінгвістичну дотепність, і натхненне виконання завдань, а, головне, - знання рідної мови.

Переможцями квесту стали: команда Факультету права та міжнародних відносин «Секція української дипломатії (СУД)» та команда Інституту філології «Філологічні булочки».

Друге місце посіли команди Історико-філософського факультету «KordTeam» та «Мовна застава». Третє – команди Фахового коледжу «Універсум» «Грінченкові квіточки» та «7 нервових розладів», команда Інституту людини «Оксюморон», команда Інституту філології «Фіночки», команда Інституту журналістики «Бандерівці».

Вітаємо!