Університет Грінченка дякує медикам!

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби керівництво Університету організувало вакцинацію студентів та співробітників у стінах корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б). Щеплення впродовж вересня-листопада отримали близько 1850 осіб. До його проведення загалом були залучені сім лікарів та тринадцять медичних сестер Комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Оболонського району міста.

23 листопада 2021 року проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства Костянтин Бацак за дорученням ректора Університету Віктора Огнев’юка, завітавши до Центру, подякував медикам за сумлінне виконання обов’язків, людяність, відповідальність та професіоналізм, виявлені під час проведення вакцинації, вручив відзнаки та подарунки. Окрему подяку за злагоджену організацію роботи мобільних бригад під час проведення вакцинації висловили директорці Центру Людмилі Дудці.