Фестиваль «Крізь призму українських традицій»

10 грудня 2021 року відбувся фестиваль «Крізь призму українських традицій». Організатор заходу – Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.

Учасники фестивалю отримали можливість поринути у яскравий колорит українських звичаїв і традицій, чарівний світ української пісні та запального танцю, скуштувати обрядових страв.

Розпочала фестиваль своїми зворушливими піснями  народна артистка України Ніна Матвієнко. Естафету підхопила талановита молодь.

У концертній програмі фестивалю виступили студенти нашого Університету  Катерина Лимарь, Вікторія Бондаренко, Василина Лобойко, Андрій Гапченко та Ілля Сліпчук. Всі вони - учасники вокальної студії «Subito» (керівник Анна Кольберт).