Загальноуніверситетський фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур»

Напередодні війни з 1 по 23 лютого 2022 року в Університеті Грінченка відбувся онлайновий фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур».

9 команд боролися за перемогу. Грузія, Держава Ізраїль, Ірландія, Італійська Республіка, Королівство Іспанія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Республіка Вірменія, Французька Республіка, Японська Держава – про ці країни розповідали створені учасниками конкурсу відео.

Роботи, надіслані на конкурс, оцінило суворе, але справедливе журі.

І місце посіли команди Інституту філології, Факультету права та міжнародних відносин, Інституту мистецтв.

ІІ місце – команди Історико-філософського факультету, Інституту журналістики та Педагогічного інституту.

ІІІ місце – команди Фахового коледжу «Універсум», Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, Факультету інформаційних технологій та управління.

Переможців у номінації «Приз глядацьких симпатій» визначили вподобайки поціновувачів:

• команда Факультету інформаційних технологій та управління посіла

І МІСЦЕ;

• команда Інституту філології - ІІ МІСЦЕ;
  • команда Педагогічного інституту - ІІІ МІСЦЕ.

Вітаємо переможців!

Україна переможе!