Відкриття «Грінченківської галереї мистецтв»

27 вересня напередодні Дня університету в навчальному корпусі на Маршала Тимошенка, 13-Б урочисто відкрили «Грінченківську галерею мистецтв». Звертаючись до присутніх, Ректор нашого Університету доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, повний кавалера ордена «За заслуги» Віктор Огнев’юк зазначив: «У дні, коли Збройні Сили України визволяють наші землі від рашистів, мистецтво має утверджувати наш національний дух. Мистецький фронт зміцнює нашу віру в Перемогу».

Перша експозиція репрезентує скульптурні та живописні твори династії українських митців Івана, Валентина та Миколи Зноби, Миколи Малоштанова, Тетяни Голембієвської, Вероніки Дірової.

«Грінченківська галерея мистецтв» працює щодня з понеділка до п’ятниці. Контактна особа – Оксана Сморжова.