«Школа кураторів» Університету Грінченка

Тематика лекцій «Школи кураторів» Університету Грінченка охоплює всі аспекти та напрями діяльності куратора академічної групи, зокрема особливості роботи зі здобувачами освіти у складних умовах сьогодення.

Перше заняття, проведене у 2022-2023 навчальному році, було присвячене унікальним методикам, які дозволяють зберегти психологічну рівновагу після стресових ситуацій, викликаних тяжкими життєвими обставинами внаслідок військових дій. Проведений практичною психологинею, координаторкою Всеукраїнського психологічного фестивалю «Паросток» Діаною Сулейманівною Гашимовою вебінар-практикум «Техніки роботи зі стресом і тривогою» надав можливість його  учасникам не тільки ознайомитись із сучасними інноваційними технологіями психосоціальної допомоги, а й поділитися власним життєвим досвідом, власними емоціями.