День Святого Миколая

Святого Миколая – Миколая Чудотворця, єпископа Мирлікійського - вшановують 6 грудня за григоріанським календарем, 19 грудня – за юліанським. Святий вважається покровителем дітей, мандрівників, пекарів, моряків.

Зі здобуттям Україною незалежності Святий Миколай повернувся у масову культуру як головний чарівник періоду зимових свят. Дня Святого Миколая чекають і діти, і дорослі. Адже, за переказами, саме у цей день виконуються найзаповітніші бажання.

Грінченківська спільното! Щиро вітаємо Вас з одним із найсвітліших і найрадісніших свят! Нехай наша найзаповітніша мрія – перемога над підступним, жорстоким ворогом, мир і благополуччя у рідній Україні - здійсниться найближчим часом! Нехай Святий Миколай подарує Вам натхнення на реалізацію мрій і планів, зміцнить віру у власні сили, поселить у серця надію, пошле у життя удачу!