Загальноуніверситетський конкурс проєктів презентації Університету Грінченка у соціальних мережах

У лютому 2023 року Навчально-методичний центр соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів провів конкурс проєктів презентації Університету у соціальних мережах.

Мета заходу – сприяння підвищенню активності грінченківців у соціальних мережах, заохочення найбільш ефективних практик просування інноваційних ідей у соціальних медіа.

У конкурсі взяли участь сторінки соціальних мереж структурних підрозділів, кафедр, студентського самоврядування, студентських спільнот Університету, розміщені у соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok, на каналі YouTube.

Надіслані на конкурс проекти оцінило фахове журі.

І місце посіли проєкти:

• Ради студентського самоврядування Факультету журналістики;
  • Ради студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин;
  • Фахового коледжу «Універсум».

ІІ місце – проєкти:

• Кафедри міжнародних відносин (Факультет права та міжнародних відносин);
  • Кафедри практичної психології (Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти);
  • Факультету журналістики;
  • Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

ІІІ місце – проєкти:

• Кафедри образотворчого мистецтва та Ради студентського самоврядування Факультету образотворчого мистецтва і дизайну;
  • Ради студентського самоврядування Фахового коледжу «Універсум»;
  • Ради студентського самоврядування Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти;
  • Кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти).

Вітаємо переможців!