Творча зустріч Ярослава Карпука (YAKTAK) зі студентами Університету Грінченка

17 червня 2023 року студенти Університету Грінченка зібралися в концертній залі, щоб поспілкуватися з естрадною «зіркою» – талановитим, харизматичним виконавцем, який перебуває у топі українського чарту Apple Music, Ярославом Карпуком, відомим під сценічним іменем YAKTAK.

Творча зустріч розпочалася з питань, на які – серйозно, ґрунтовно, почасти з гумором – відповів Ярослав. Учасники заходу цікавилися коли хлопець почав писати пісні, запитували як виникла ідея сценічного імені, чи підтримує родина його захоплення співом, про улюблений авторський трек, секрети натхнення…

Шквал емоцій викликало виконання автором композицій «Погляд», «Порічка», «Не шукай» та інших. Присутні у залі активно підспівували, демонструючи неабияку обізнаність у репертуарі виконавця.

Декілька пісень YAKTAK заспівав у ансамблі з юними шанувальниками.

Наприкінці зустрічі Ярослав побажав грінченківцям успіхів у навчанні, творчих злетів, Перемоги.