Відзначення Дня Державного Прапора України в Університеті Грінченка

23 серпня 2023 року студенти та співробітники Університету Грінченка, дотримуючись багаторічної традиції, зібралися разом, щоб урочисто вшанувати один з трьох ключових державних символів нашої української ідентичності – синьо-жовтий стяг.

Прапор країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та майбуття. Для кожного українця синьо-жовтий стяг став символом свободи, сили та спротиву, стійкості та незламності. Державний прапор є святинею для воїнів Збройних сил України на фронті, втіленням прийдешньої Перемоги для всіх українців.

Хвилиною мовчання присутні на урочистості вшанували пам’ять загиблих співвітчизників. Серед тих, чиї життя забрала війна, студенти та випускники Університету Грінченка: Владислав Комісаров, Роман Ткаченко, Дмитро Дубик, Михайло Паламарчук, Євген Слюсаренко, Олександр Осадчий, Володимир Григорчук, Олександр Кузенков, Валентин Крисюк, Марк Кацідан…

Учасників заходу привітав Проректор, Голова комісії з реорганізації Олександр Турунцев, наголосивши на особливій ролі національного прапора у відсічі, яку дає Україна російській агресії.

Під звуки маршу «Стяг» на слова Бориса Грінченка замайоріли на флагштоках Державний прапор України, прапори Європейського союзу, столиці України Києва, Київського університету імені Бориса Грінченка, які підняли кращі студенти.

Урочистості відбулися в усіх навчальних корпусах Університету.

Слава Україні! Слава відважним воїнам Збройних сил України, які боронять Україну від російської навали!