Урочиста академія з нагоди інавгурації першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка

31 серпня – 01 вересня 2023 року відбулася врочиста академія з нагоди інавгурації першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. Цьогоріч грінченківська родина поповнилася понад 1900 здобувачами освітнього рівня фахового молодшого бакалавра та бакалавра.

Першокурсників вітали декани факультетів, директор Фахового коледжу «Універсум», представники студентського самоврядування, почесні гості, серед яких – представники дипломатичного корпусу іноземних держав, відомі політики, громадські діячі, керівники творчих та професійних спілок, видатні вчені. З напутнім словом до юних грінченківців звернулася директор Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олена ФІДАНЯН.

Приємною несподіванкою для першокурсників стало вітальне відеозвернення Київського міського Голови Віталія КЛИЧКА, який напередодні відвідав наш Університет.

Зі сцени прозвучали натхненні слова студентів та викладачів Університету, які боронять Батьківщину у лавах Збройних сил України. Вони побажали першокурсникам не марнувати час, жити наповненим життям, сумлінно навчатися заради майбутнього України. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять загиблих внаслідок рашистського вторгнення співвітчизників, серед яких 11 студентів Університету Грінченка.

Під час урочистостей проректор, голова комісії з реорганізації Олександр ТУРУНЦЕВ символічно вручив першокурсникам священний для кожного грінченківця спадок – перше видання чотиритомного «Словника української мови Бориса Грінченка» 1907–1909 років, яке зберігається в колекції стародруків бібліотеки Університету.

Учасники заходу мали можливість насолодитися виступами студентів, випускників, викладачів нашого Університету, юних артистів-переможців Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє».

Дорогі першокурсники! Вітаємо Вас зі вступом до Київського університету імені Бориса Грінченка та початком нового 2023-2024 навчального року! Бажаємо успіхів у навчанні, змістовного відпочинку, невичерпної енергії та оптимізму, креативних ідей, творчого натхнення, яскравих вражень, щирої закоханості! Щасливих вам студентських років! Перемоги Україні!