Фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща»

З 01 грудня 2023 року до 19 січня 2024 року в Університеті Грінченка відбувся фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща». Фестиваль проводиться з метою підтримки українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризації та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їхньої духовності.

Фестиваль проводився у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:

• вокальне мистецтво;
  • хорова (церковна) музика;
  • інструментальне виконавство;
  • хореографія;
  • театральне мистецтво;
  • макет різдвяної шопки;
  • художнє читання;
  • образотворче та декоративно-прикладне мистецтво;
  • конкурс на кращу різдвяну страву;
  • конкурс на кращу різдвяно-новорічну листівку.

Серед тих, хто взяв участь у Фестивалі – представники різних вікових категорій – діти, молодь, люди старшого віку – всього 483 заявки. Свій творчий доробок представили мешканці 22-х областей України. Найбільшу активність виявили кияни (83), мешканці Тернопільської (71), Одеської (63) та Харківської (42) областей.

У Фестивалі взяли участь 27 студентів та викладачів Університету Грінченка, які здобули відзнаки в багатьох номінаціях.

Вітаємо переможців та учасників фольклорно-етнографічного фестивалю «Від Різдва до Водохреща», бажаємо творчості, нехай і надалі вас надихають багаті традиції нашого народу!

З інформацією про переможців можна ознайомитись на сайті фестивалю за посиланням.