Студенти Університету Грінченка взяли участь у програмі підготовки киян до національного спротиву

Наш Університет доєднався до ініціативи Департаменту муніципальної безпеки КМДА, який у співпраці з КО «Муніципальна охорона» та волонтерами, які мають професійні навички, досвід бойових дій, проводить для всіх охочих навчання з підготовки до національного спротиву. Цей проєкт реалізується у взаємодії з командуванням Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

19 - 23 лютого 2024 року п’ятнадцять студентів Університету Грінченка та десять – Фахового коледжу «Універсум» узяли участь у п’ятиденному курсі підготовки до національного спротиву. Здобувачі освіти відпрацювали інтенсив з тактичної медицини, психологічної підготовки, дій в умовах радіаційного та хімічного забруднення, тактичної та вогневої підготовки, основ мінно-вибухової безпеки.

За результатами навчання студенти отримали сертифікати, які підтверджують успішне засвоєння програми.