Творчі здобутки вокалістів університетської студії «Subito»

Щиро закохані у пісню вокалісти університетської студії «Subito» весною 2024 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Великоднє диво» (Київ) та у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Місто Лева» (Львів).

Всеукраїнський конкурс приніс вокалістам-грінченківцям дві перемоги: учасниця гурту Надія Слюсарук перемогла у номінації «Естрадний вокал», а Ілля Сліпчук у цій же номінації отримав Диплом ІІ ступеня.

На Міжнародному фестивалі-конкурсі «Місто Лева» гурт «Subito» виступив у повному складі і став лауреатом ІІІ премії у номінації «Естрадний вокал». У номінації «Естрадний вокал» сольні виступи Ілля Сліпачук, Надія Слюсарук, Вікторія Доценко, Ілля Король стали лауреатами І премії, а Назарій Скляров – ІІІ премії.

Висловлюємо подяку Ректорату Університету Грінченка за підтримку в організації участі вокальної студії «Subito» у фестивалі-конкурсі!

Тримаймо мистецький фронт!