Інтерактивний тренінг «Профілактика наркотичної залежності»

15 травня 2024 року для студенток, які мешкають в університетському гуртожитку №2 (бульвар Ігоря Шамо, 18/2), відбулося інтерактивне заняття «Профілактика наркотичної залежності».

Тренінг провели аспірантки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Анастасія Котелевець та Ірина Нохріна і третьокурсниці, які навчаються на освітній програмі Соціальна педагогіка.

Під час заняття за допомогою методу «мозковий штурм» було розглянуто поняття «наркотики». Учасниці заходу самостійно давали визначення, пропонуючи свій варіант продовження речення: «Для мене наркотики це…»; за допомогою настільної профілактичної гри «Що я знаю про наркотики» поглиблювали знання про наслідки, способи уникнення наркотичної залежності. Під час рефлексії студентки зазначали, що тренінг був дуже інформативним, цікавим, змусив замислитись над однією з глобальних проблем людства – наркоманією.