Інтерактивний тренінг «Профілактика булінгу у закладах освіти»

22 травня 2024 року для студенток, які мешкають в університетському гуртожитку №2 (бульвар Ігоря Шамо, 18/2), відбулося інтерактивне заняття «Профілактика булінгу у закладах освіти». Тренінг провели: аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Ірина Нохріна і студентки другого курсу спеціальності Соціальна робота освітньої програми Соціальна адвокація Альона Макошиба та Маргарита Сорока.

Під час заняття за допомогою методу «мозкового штурму» було опрацьовано поняття «булінг»: учасниці заходу самостійно давали визначення, озвучуючи свій погляд на це ганебне явище, вчилися розпізнавати ознаки булінгу, міркували над тим, які наслідки може мати для психічного здоров’я людини булінг. Під час колективної профілактичної гри «Я – висловлювання» здобувачі освіти вчилися секретам толерантного спілкування з оточуючими. У кінці тренінгу студенти створили плакат із промовистою назвою «Антибулінг».