Перша віртуальна міжнародна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020

Дата: 11 - 13 грудня 2020 року

Шановні грінченківці!

Запрошуємо 11-13 грудня 2020 року взяти участь у Першій віртуальній міжнародній конференції зі сталої освіти SEVIC 2020 (sevic.org), організованій Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ) за партнерської участі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Метою конференції є

1. Підвищення глобальної та національної обізнаності щодо викликів сталого розвитку та вирішальної ролі освіти як ключового чинника успішного досягнення всіх цілей сталого розвитку;
  2. Підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які мають відношення до сталої освіти;
  3. Внесення проблем української системи освіти на порядок денний зацікавлених сторін ЄС та України в галузі сталого освіти;
  4. Об’єднання розмаїття світового досвіду у сфері освіти для змін з метою підвищення якості освіти.

Віртуальний формат Конференції на платформі Cisco WebEx включатиме інтерактивні пленарні засідання та паралельні сесії для поглибленого обговорення актуальних проблем домашньої, початкової, середньої та вищої освіти й навчання впродовж усього життя. Заплановано проведення трьох вебінарів, присвячених актуальним питанням медіаграмотності, академічної доброчесності та ролі ІКТ у забезпеченні сталої освіти.

Робоча мова Конференції – англійська.

Детальна інформація про Конференцію в Інфолисті (Call for Participation).

Для грінченківців участь у Конференції безкоштовна!

Обрати форму участі та зареєструватися можна за посиланням: SEVIC.

Важливо! Під час заповнення реєстраційної форми у пункті «Registration Fee Category» обрати варіант «Free of Charge (Partner Institutions Representatives)» і у пункті «Upload Your Receipt» завантажити фото перепустки або прінт скрін з вашим фото та посадою на сторінці Університету (склад кафедри / ндл / підрозділу – приклад).

Створено: 05/10/2020 15:32