«Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» оголошує прийом рукописів до випуску №12 (1), 2022!

Дата подачі: до 10 березня 2022 року
Формат: електронне видання

Шановні науковці!

Електронне наукове фахове видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (категорія “Б”) запрошує до подання рукописів у випуск №12 (1), 2022!

Подання приймаються англійською та українською мовами до 10 березня 2022 року. Детальніше із вимогами можна ознайомитись за покликанням. З питаннями стосовно рецензування, редагування рукопису, автори можуть звертатися на електронну адресу журналу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Публікації індексуються наукометричними та реферативними базами даних (Google Scholar, InfoBase Index, European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences, WorldCat, OpenAIRE, Crossref та ін.), а також усі файли періодично архівуються та зберігаються у Національній бібліотеці України імені І.В. Вернадського, Київ, Україна.

Бажаємо Вам досягнення нових професійних вершин у цьому році!

Створено: 31/01/2022 10:01