Підвищення кваліфікації за Лідерським модулем «Парадигма освітнього лідерства»

Термін реєстріції: з 13 травня по 20 травня 2022 року (реєстрацію буде припинено раніше, якщо набереться 25 учасників)
Термін навчання: з 20 травня по 27 травня 2022 року
Формат: онлайн, платформа Zoom
Контактна особа: Капралова Ірина Миколаївна, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні науково-педагогічні та наукові працівники Університету Грінченка!

Розпочалася реєстрація на онлайн-курс «Лідерство як нова освітня парадигма» в межах програми підвищення кваліфікації співробітників університету за Лідерським модулем.

Тривалість навчання: з 20.05. по 27.05. 2022 р.

Програмою передбачено два заняття онлайн на платформі Zoom: 20 і 24 травня з 10:00 до 13:00 год.

Після завершення курсу, за умови вивчення всіх тем та виконання завдань, учасникам буде видано сертифікат про підвищення кваліфікації за Лідерським модулем (30 год).

Ознайомитися з програмою та зареєструватися Ви можете за посиланнями:

РЕЄСТРАЦІЯ

Створено: 13/05/2022 11:40