VII Міжнародна Грінченківська наукова школа у галузі знань 01 «Освіта / педагогіка»

Дата проведення: з 14 по 18 листопада 2022 р.
Час: 10:00
Формат: онлайн, платформа Google Meet
Контакти: Хоружа Людмила Леонідівна тел. +38(067) 647-43-71, Леонтьєва Інна Василівна тел. +38(067) 919-66-90. E-mail: kоЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні докторанти, аспіранти, молоді вчені та магістранти!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі VII Міжнародної Грінченківської наукової школи у галузі знань 01 «Освіта / педагогіка»

Тематичні напрями роботи Грінченківської наукової школи:

• Інноваційність розвитку педагогічної науки та її міждисциплінарний формат.
  • Специфіка науково-дослідницької діяльності в умовах військового стану.
  • Методологія педагогічної науки: сучасний парадигмальний вимір.
  • Логіка організації та проведення науково-педагогічних досліджень. Методи математичної статистики у педагогічних дослідженнях.
  • Бібліотечні ресурси як інформаційне забезпечення педагогічних досліджень.
  • Компаративні аспекти сучасного наукового дослідження.
  • Підготовка наукових статей для публікації у виданнях, що індексуються у міжнародних наукометричних базах. Академічна доброчесність наукових досліджень.

Нормативний супровід процедури захисту дисертаційної роботи у разовій спеціалізованій вченій раді.

Для участі у VІІ Міжнародній Грінченківській науковій школі просимо до 11 листопада 2022 року:

Заповнити  реєстраційну форму учасника Грінченківської наукової школи

Створено: 05/10/2022 17:14