Підвищення кваліфікації за програмою «Медіаосвіта»

Термін реєстріції: з 4 по 8 листопада 2022 року (реєстрацію буде припинено раніше, якщо набереться 25 учасників)
Термін навчання:: з 9 по 30 листопада 2022 року
Формат: онлайн, система ЕНК університету
Контактна особа: Капралова Ірина Миколаївна, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні науково-педагогічні та наукові працівники Університету Грінченка!

Розпочалася реєстрація на курс «Медіаосвіта» в межах програми підвищення кваліфікації співробітників університету.

Тривалість навчання: з 09.11. по 30.11. 2022 р.

Програмою передбачено: заняття відбуватимуться онлайн, щосереди з 15:20 до 18:10 год., протягом трьох тижнів. Виконання практичних завдань в системі ЕНК університету.

Після завершення курсу, за умови виконання завдань, учасникам буде видано сертифікат про підвищення кваліфікації (30 год).

Ознайомитися з програмою та зареєструватися Ви можете за посиланнями:

РЕЄСТРАЦІЯ

Створено: 03/11/2022 16:03