Всесвітній день науки – 2022: серія наукових заходів (онлайн) «Об'єкти авторського права та суміжних прав: доброчесне використання і захист»

Дата проведення: 09-11 листопада 2022 р.
Час: 14:00
Формат: онлайн
Відповідальний за проведення: Патук Тетяна Миколаївна, методист НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

Мета: ознайомити учасників із об’єктами авторського права та суміжних прав, законодавством у сфері авторського права; удосконалити компетентності студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів, молодих та досвідчених учених щодо формування необхідних документів на отримання свідоцтв про авторське право щодо друкованих об’єктів авторського права та творів мистецтва.

Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді та досвідчені вчені Київського університету імені Бориса Грінченка.

Для участі у заході необхідно до 12.00 год. 09 листопада зареєструватися.

Створено: 07/11/2022 18:27