Відкрита лекція «Майбутнє університетів: світовий досвід, виклики для України»

Коли: 31 січня 2019 року, 14:30-16:30.

Де: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенко, 13б, 407 ауд.

Шановні колеги!

У рамках проекту "Зустріч з лідером" запрошуємо Вас долучитись до гостьової лекції «Майбутнє університетів: світовий досвід, виклики для України».

В чому секрет першості університетів? Що виводить університет на високий рівень світового визнання? Що допоможе вітчизняним закладам уникнути стагнації в розвитку та які кроки маємо зробити назустріч омріяному майбутньому?

Розібратися в цих питаннях допоможуть запрошені експерти:

• Сергій Бабак, доктор технічних наук, куратор напрямку «Освіта» Українського інституту майбутнього;
  • Микола Скиба, експерт з питань освіти, Українського інституту майбутнього, координатор проекту «Майбутнє університетів»;
  • Михайло Крікунов, кандидат економічних наук, доцент, декан Київської бізнес-школи, Голова правління агентства кластерного розвитку Clust-ua, запрошений професор університету Нью-Брансвік, Канада;
  • Ксенія Семенова-Шелевицька, комунікаційна координаторка мережі академічних інкубаторів YEP, викладачка Національного авіаційного університету.

Деталі заходу

Створено: 16/01/2019 16:34