Конкурс для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» Університету Грінченка для участі у програмі академічної мобільності «САМ Україна»

06 22 sam

До уваги студентів 1 курс у першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальності 016 «Спеціальна освіта»!

Оголошується старт подання заявок до проходження конкурсу на програму студентської академічної мобільності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (вісім тижнів протягом жовтня-листопада 2020 року).

Вікно академічної мобільності відкривається в межах програми «САМ Україна» від Британської Ради для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Університету Грінченка спеціальності 016 «Спеціальна освіта».

«САМ Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між ЗВО та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Програма академічної мобільності включає:

• безкоштовне навчання за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка;
  • покриття дорожніх витрат;
  • покриття проживання в гуртожитку університету;
  • додаткові витрати на проживання.

Вимоги до претендентів:

• Бути студентом/кою 1 курсу спеціальності 016 «Спеціальна освіта» Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Мати не менше 18 років на момент мобільності (орієнтовно на 1 жовтня 2020 року).
  • Мати паспорт України або посвідку на проживання в Україні (тимчасову або постійну).
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  • Брати активну участь у житті Університету.

Для участі у програмі академічної мобільності необхідно до 15:00 22 червня 2020 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в електронному вигляді такі документи:

• Копію паспорту (1,2 сторінки)
  • Мотиваційний лист українською мовою з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).
  • Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри з особистим підписом викладача.
  • Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету (за наявності).

Довідка про академічну успішність буде підготовлена та надана навчальним відділом Інституту людини для всіх студентів, документи яких будуть отримані для участі в програмі академічної мобільності.

Кінцевий термін прийому заявок: 15:00 22.06.2020

Документи, надіслані після вказаної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Оцінювання заявок комісією: 23.06 – 24.06.2020

Оприлюднення результатів: 25.06.2020