Презентація аналітичної записки щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

Дата: 17 серпня 2020 року
Місце проведення: Укрінформ (зала 2), вул. Б. Хмельницького, 8/16,
Час: 12.00

17 серпня 2020 року о 12.00 відбудеться презентація аналітичної записки щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, в якій узагальнюються міжнародний досвід та практики України щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень та підготовки до нового навчального року.

Організатор: Київський університет імені Бориса Грінченка

Учасники: Віктор Огнев’юк - ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук; Лілія Гриневич - проректор, міністр освіти і науки України (2016-2019), кандидат педагогічних наук; Іван Шемелинець - директор аналітичного центру «Освіт Аналітика», кандидат юридичних наук; Людмила Ільїч - доктор економічних наук; Наталія Морзе - доктор педагогічних наук; Костянтин Линьов - кандидат наук державного управління.

Питання до обговорення:

• що потрібно врахувати уряду, органам місцевого самоврядування та школам під час організації освітнього процесу в новому навчальному році;
  • чи достатньо заходів, проведених органами державної влади, для підготовки до нового навчального року;
  • з якими викликами можуть стикнутися школи у новому навчальному році і як їх долати.

Створено: 13/08/2020 11:33