Завершується реєстрація для безкоштовного навчання на Coursera!

Встигніть зареєструватися для безкоштовного проходження курсів на Coursera до 30 вересня 2020 року. Для проходження курсів і отримання безкоштовних сертифікатів Вам буде надано ще два місяці!

Шановні викладачі, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!). що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!

Створено: 17/09/2020 17:45