Реєстрація на онлайн-навчання в межах програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету за Цифровим модулем

Шановні колеги!

Розпочалася реєстрація на онлайн-навчання в межах програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету за Цифровим модулем.

Тривалість навчання: з 12.11.2020 р. по 20.11.2020 р.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники Університету Грінченка. Заняття проходитимуть в онлайн-форматі з використанням Google Meet. Для підтримки навчальної діяльності використовується система Е-навчання Університету Грінченка.

Після завершення курсу за умови вивчення всіх тем та виконання завдань, учасникам буде видано Сертифікат про підвищення кваліфікації за Цифровим модулем (30 год).

Ознайомитися з програмою та заповнити реєстраційну форму Ви можете за посиланнями:

РЕЄСТРАЦІЯ

Створено: 09/11/2020 14:40