VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі анохінських читань)

Дата: 11 грудня 2020 року
Час: 10.00-16.00
Платформа проведення: Zoom

Київський університет імені Бориса Грінченка запрошує взяти участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі анохінських читань) науковопедагогічних працівників закладів вищої освіти, освітян закладів загальної середньої освіти, аспірантів і здобувачів, студентів, молодих вчених.

Напрями роботи конференції:

1. Філософські, організаційні, соціально-економічні і правові засади розвитку фізичної культури та спорту.
  2. Сучасні здоров’язбережувальні, рекреаційні і фітнес-технології.
  3. Інноваційні підходи організації фізичного виховання різних груп населення.
  4. Медико-біологічні, фізіологічні, психологічні аспекти підготовки спортсменів.
  5. Олімпійський, професійний, адаптивний спорт.
  6. Інформаційні і медіа технології в спорті. Кібер-спорт.
  7. Фізична терапія та ерготерапія.
  8. Сучасні підходи професійної підготовки фахівців у галузі фізичного виховання і спорту.

Для участі у конференції просимо до 08 грудня 2020 року заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ учасника конференції (Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту) із зазначенням форми участі (доповідь, гість, публікація статті).

Участь у конференції – безкоштовна.

Посилання для входу

Інфолист