Скликання Конференції трудового колективу університету

Дата: 28 січня 2021 року
Час: 10:00
Формат: дистанційно

28 січня 2021 року о 10:00 відбудеться Конференція трудового колективу університету у дистанційному форматі. Звертаємо увагу, що реєстрація делегатів, голосування за проєкт рішення (в т.ч. оцінки діяльності ректора) Конференції трудового колективу університету відбуватиметься за допомогою Google-форми.

Наказ про скликання Конференції трудового колективу університету

Порядок денний Конференції трудового колективу:

1. Звіт ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України В.О.Огнев’юка за 2020 рік.
  2. Про висунення кандидатур на відзначення державними нагородами.
  3. Обрання виборних представників до складу Вченої ради Університету від Інституту мистецтв та Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Регламент роботи:

І. Реєстрація делегатів Конференції трудового колективу (з 9:00 до 10:00) шляхом заповнення Google-форми для реєстрації.

ІІ. Голосування за проєкт рішення (з 10:10 до 12:00) – заповнення двох Google-форм:

• для таємного голосування щодо оцінювання звіту Ректора за 2020 рік;
  • для відкритого голосування за інші питання порядку денного.

У Google-формі передбачено можливість взяти участь в обговоренні звіту В.О.Огнев’юка та залишити коментарі, відгуки і пропозиції до інших питань.

ІІІОголошення результатів голосування – розміщення інформації на сайті Університету в рубриці «Події» (до 16:00).

Створено: 24/12/2020 14:14